Hakkımızda

MADE IN WEB, 10 yılı aşkın süredir, web tasarım ve yazılım alanlarında hizmet vermektedir.

Analiz, doğru projelendirme, planlama, zamanlama, kaynak yönetimi ve çözüm üretme aşamaları MADE IN WEB ekibi tarafından hassasiyetle gerçekleştirilir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını belirler, doğru çözümler üretir, yazılım dünyasının avantajlarından maksimum derecede faydalanmanızı sağlar. Erişilebilirlik, verimlilik, raporlama, yeni müşterilere ulaşma gibi kavramların önemini bilir ve uygulamada bunları dikkate alır.

Kabul görmüş belli standartlara göre yazılım üretmek, üretilen yazılımın ya da web sitesinin sağlıklı temellere sahip olması, işletme sırasında müşteriye problem yaşatmaması, mobil cihaz uyumlu olması, tarayıcı uyumlu olması, kullanıcı dostu olması gibi konular MADE IN WEB'in iş standartları arasında yer almaktadır. Hataları, üretim ortamında gerçek müşterilerle görmek yerine sağlıklı test süreçleri gerçekleştirmek ve test grupları oluşturmak MADE IN WEB'in süreçlerine dahil olan aşamalardır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yaşanan problemlerde değişmiştir, uzmanlık alanlarımıza dahil olan konularda gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu alanlarda müşterilerimizin yaşayacağı problemleri en hızlı ve en güncel yöntemlerle çözmeye gayret ediyoruz. Bugüne kadar 1000'e yakın proje, MADE IN WEB tecrübesiyle tamamlanmış ve değerli müşterilerimize teslim edilmiştir.

İyi tasarlanmış bir web sitesi kurumsal itibarınıza katkıda bulunacaktır. Web siteniz, potansiyel müşterilere karşı görünen yüzünüzdür, kurumsal kimliğinizin yansımasıdır.

Web tasarım işlerinizde profesyonel destek almak için en iyi web tasarım şirketlerinden olan MADE IN WEB ile iletişime geçin. Web tasarımınızı yenileyin, bulunabilir olun, satışlarınızı arttırın. Web tasarım fiyat teklifi almak buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.

Detay Onayla
Sizi Arayalım